Rozkład jazdy autobusu dla uczniów kursującego na trasie Strzeleczki Racławiczki
- Strzeleczki 7:08
- Ścigów 7:20
- Racławiczki 7:25
- Serwitut 7:30
- Smolarnia 7:33
- Dziedzice I - szkoła 7:38
- Dziedzice II - wieś 7:40
- Racławiczki 7:46
- Ścigów 7:50
- Strzeleczki 7:58
-
Zmieniony ( wtorek, 31 sierpnia 2021 12:19 )