Dnia 30 marca 2011 na boisku "orlik" przy Publicznym Gimnazjum w Strzeleczkach odbyły się gminne rozgrywki chłopców w mini piłce nożnej. W Zawodach wystąpiły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych, które znajdują się w naszej gminie a więc SP Strzeleczki, SP Zielina, SP Komorniki, SP Dobra oraz SP Racławiczki.

Reprezentacja naszej szkoły rozegrała mecze z każdy z każdym w kolejności następującej:

SP Racławiczki - SP Strzeleczki 0:0

SP Racławiczki - SP Zielina 3:0

SP Racławiczki - SP Dobra 2:0

SP Racławiczki - SP Komorniki 6:0

Drużyna uzyskała 11 pkt wraz ze szkołą SP Strzeleczki. O pierwszym miejscu w takim razie decydowały zdobyte bramki i ogólnym rozrachunku nasza drużyna zdobyła o jedną bramkę więcej co zdecydowało o 1 miejscu. Drużyna SP Racławiczki będzie reprezentować gminę w rozgrywkach powiatowych.

Zawody te wraz z zawodami jesiennymi na hali są rozgrywkami o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki. W obydwu turniejach najlepsza była nasza szkoła (w rozgrywkach na hali drużyna SP Racławiczki wygrała wszystkie mecze zdobywając komplet 12 pkt), co także dało jej zdobycie po raz drugi z rzędu Puchary Wójta Gminny Strzeleczki.

Szkoła wystąpiła w następującym składzie:

1. Kamil Grosz
  2. Paweł Puda
  3. Piotr Czelik
  4. Marek Kołodziej
  5. Oliwer Bota
  6. Tomasz Seibert
  7. Kamil Dziony
  8. Filip Nabiałek
  9. Filip Grosz

Gratulujemy!!

Zmieniony ( piątek, 23 marca 2012 07:59 )