Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Opolskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”

Realizatorem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 jest Samorząd Województwa Opolskiego. Za nami pierwszy etap jego realizacji. Szkoła wzbogaciła się o nowe laptopy, które służą zarówno nauczycielom, jak i uczniom. To niewątpliwie ważny element wsparcia procesu edukacji w zdalnym nauczaniu.

Uczniowie naszej szkoły wykonali prace, w których pokazali swoje artystyczne wizje świata zdalnego nauczania, jaki towarzyszył im przez wiele tygodni.

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Opolskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”

 

Realizatorem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020 jest Samorząd Województwa Opolskiego. Za nami pierwszy etap jego realizacji. Szkoła wzbogaciła się o nowe laptopy, które służą zarówno nauczycielom, jak i uczniom. To niewątpliwie ważny element wsparcia procesu edukacji w zdalnym nauczaniu.

Uczniowie naszej szkoły wykonali prace, w których pokazali swoje artystyczne wizje świata zdalnego nauczania, jaki towarzyszył im przez wiele tygodni.