Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach na najwyższym szczeblu w Tenisie Stołowym , zawodach indywidualnych. Dominika Stefanowska uczennica klasy 5 po wygraniu zawodów gminnych i zajęciu 3 miejsca w zawodach powiatowych awansowała do finału wojewódzkiego, gdzie zaprezentował się jak na uczennicę klasy 5, nie trenującej w żadnym klubie bardzo dobrze. Dominika wygrała jeden mecz ulegając w dwóch.

Drugi raz na finale wojewódzkim szkołę reprezentował Paweł Piechaczek, który także jak Dominika wygrywając zawody gminne oraz zajmując miejsce 3 w zawodach powiatowych awansował drugi raz z rzędu do finału wojewódzkiego.

W zawodach na najwyższym szczeblu wśród bardzo mocnych zawodników Paweł zaprezentował się także na miarę sowich możliwości wygrywając 1 mecz.

Szkołę na zawodach powiatowych reprezentował także Tomasz Niedziela uczeń klasy 5.

Zmieniony ( wtorek, 25 lutego 2014 20:53 )