22 października 2013 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji XIII Dnia  Papieskiego. Tegoroczna uroczystość przygotowana z uczniami kl. V i VI składala się z programu artystycznego pt. " Niezwykła opowieść", w której dzieci zapoznały się z niektórymi fragmentami życia rodzinnego Karola Wojtyły. Po obejrzeniu przedstawienia uczniowie i zaproszeni goście mieli możliwość odwiedzenia wystawy albumów i książek o Janie Pawle II, przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Na koniec wszystkich czekały słodkie kremówki upieczone przez nasze mamy.

W tegorocznym Dniu Papieskim w naszej szkole udział wzięli zaproszeni goście - Ks. Marcin Wilczek - Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Opolu, Ks. Arnold Nowak, Ks. Proboszcz Jan Drewniok oraz redaktor Gościa Niedzielnego (zapraszamy do przeczytania: http://opole.gosc.pl/doc/1750557.Dla-mnie-byl-cudowny) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, oraz filmu.

Część 1

Część 2

Część 3

Zmieniony ( wtorek, 01 kwietnia 2014 07:40 )